Přihlásit se

Přihlásit se

Jméno *
Heslo *
Zapamatuj si

Připravuje se POWTECH 2014 v Norimberku

   Od 30. září do 2. října 2014 Vás zve Veletržní centrum v Norimberku k opětovné návštěvě veletrhu POWTECH. V roce 2013 tato akce znovu upevnila postavení na špičce mezinárodních veletrhů se zaměřením na procesní technologie, manipulaci a analýzu práškového a sypkého zboží. Každý třetí návštěvník a každý třetí vystavovatel přicestoval do Norimberku ze zahraničí. Osmiprocentní nárůst počtu návštěvníků* je navíc jasným signálem vysoké oblíbenosti veletrhu mezi zástupci nejrůznějších oborů. Také první čísla pro rok 2014 jsou velmi slibná. *Údaje o návštěvnících, vystavovatelích a výstavních plochách tohoto veletrhu jsou zjišťovány a certifikovány na základě jednotných definic FKM, Společnosti pro dobrovolnou kontrolu veletržních a výstavnických čísel.

   „V roce 2013 dosáhl veletrh POWTECH nejlepších výsledků ve své historii. Tento pozitivní trend pokračuje: Přihlášek máme v tomto okamžiku víc než v uplynulých ročnících k tomuto datu,“ informuje Willy Viethen, projektový manažer veletrhu POWTECH ve společnosti NürnbergMesse. „Vystavovatelé, kteří se chtějí veletrhu v roce 2014 zúčastnit, by nás měli kontaktovat již nyní, aby si mohli vybrat místa pro své stánky podle svých představ.“
    Těžištěm podzimní akce v Norimberku v roce 2014 budou nejnovější technologie prosívání, míchání, mletí, dávkování a přepravy práškového a sypkého zboží. Samozřejmostí bude i možnost seznámení s veškerými technologickými procesy přímo na místě – od analýzy přes balení až po měřicí a regulační techniku.
  Na veletrhu POWTECH 2014 se očekává účast více než 700 vystavovatelů z více než 20 zemí. Veletrh se tak stává největší světovou přehlídkou mechanických způsobů zpracování práškového a sypkého zboží. Další synergie se účastníkům veletrhu POWTECH nabízejí v podobě paralelně probíhající akce TechnoPharm, což je přední evropský veletrh zaměřený na sterilní výrobní procesy ve farmacii, potravinářství a kosmetickém průmyslu. Díky neomezenému přístupu odborných návštěvníků na oba veletrhy se otevírají další příležitosti pro získání kontaktů i v těchto oborech.
  POWTECH a TechnoPharm jsou veletrhy známé velmi účinnou a koncentrovanou výměnou informací mezi výrobci a provozovateli jednotlivých technologických zařízení. Na tom se nic nezmění ani v roce 2014.
„Po změnách v uplynulém roce bude veletrh POWTECH 2014 probíhat v již ustáleném duchu. Uspořádání výstavních hal zůstává stejné. Celý svět techniky práškového a sypkého zboží bude tedy znovu možné obsáhnout jednou obchůzkou našeho veletržního areálu,“ prozrazuje Viethen. V roce 2014 budou znovu otevřeny dva centrální vstupy na výstaviště – jeden bude umístěn ve východní části výstavního areálu, druhý se bude nacházet přímo proti výstupu z metra. POWTECH bude umístěn v halách 1, 4, 4A a 5; TechnoPharm v hale 9. Hala 6 bude opět takzvanou smíšenou halou, kde se setkají vystavovatelé veletrhu POWTECH i TechnoPharm.
   Přihlašovací podklady a další informace o veletrzích POWTECH  naleznete na:   
   www.powtech.de
Kontaktní osoba pro vystavovatele
Phillip Blass
Tel+49 (0) 9 11. 86 06-82 31

Spolupracujeme

Jsme členy

Počet návštěvníků

0.png6.png1.png3.png7.png1.png2.png

Kalendář

Žádné události