Přihlásit se

Přihlásit se

Jméno *
Heslo *
Zapamatuj si

POWTECH-TECHNOPHARM Norimberk 2014

   Ve dnech 30.9.-2.10. hostilo moderní  výstaviště v Norimberku veletržní duo POWTECH-TECHNOPHARM.  Více než  15 000 návštěvníků ze 78 zemí celého světa se  přijelo seznámit  s novinkami  z oboru, které jim představilo 930 vystavovatelů z 30 zemí.  
    Celková atmosféra  byla  mimořádně  dobrá. Vystavovatelé byli potěšeni  velkým zájmem zahraničních návštěvníků, kteří  tvořili 35% celkového počtu hostů. Devět z deseti  hostů bylo z Evropy ( započítány také Rusko, Ukrajina, Bělorus a Turecko). Podle země původu  byly po hostitelském Německu na dalších místech Rakousko, Švýcarsko, Italie, Česko a Nizozemsko.
 

 

Foto:Messe Nürnberg


   Tento veletrh je svou tématikou pevně zakotven v celém komplexu  globálních  technologií:  nejvíce byl zastoupen chemický průmysl  (každý čtvrtý návštěvník pocházel odtamtud), následovaly  farmaceutický průmysl  a výroba  strojů a technologických celků  (cca 20%).Na čtvrté pozici  se umístily potravinářský průmysl  a zpracování a úprava minerálních surovin-po  deseti procentech.  
   Právě pro branži opracování a úpravy  sypkých hmot je  veletrh POWTECH  již tradičně bohatou nabídkou novinek-přes 3 500 strojů a zařízení  bylo stále v chodu a obklopeno zájemci;  více než 70% vystavovatelů přijelo do Norimberku s novými  nebo inovovanými produkty.
   Vystavovatelé si velmi váží toho, že na veletrhu se setkávají s předními experty z oboru technologie sypkých hmot. Dr. Stephan Röthele, vedoucí společník firmy SYMPATEC (která oslavuje letos své 30 leté jubileum) to vyjádřil velmi výstižně: „ Svou orientací na  práškové technologie má veletrh POWTECH ze všech německých veletrhů pro nás největší význam. Publikum se v průběhu let stalo mezinárodnějším a jeho odbornost se tím významně zvýšila.“
   Vystavovatelé také oceňují  široce založenou koncepci veletrhu: „Naše firma působí ve více než 300 praktických oborech; proto je orientace veletrhu POWTECH pro nás perfektní  výchozí platformou“, dodává Hans-Jörg Walter, vedoucí odbytu firmy  Maschinenfabrik Gustav Eirich.   

 

Foto: Messe Nürnberg

Pro další  veletrh , který se připravuje na  19. - 21. duben 2016, se dosavadní volné členění POWTECH- TECHNOPHARM  změní v integraci: další veletrh bude mít jméno POWTECH 2016.
Toto rozhodnutí bylo učiněno proto, aby se podpořilo propojení práškových technologií (POWTECH) s obdobnými postupy používanými při výrobě farmak. Jako zdůvodnění tohoto nového kursu se uvádí, že v letošním roce  jak 219 vystavovatelů z místně oddělené sekce TechnoPharm,  tak i více než polovina ze 711 vystavovatelů  části POWTECH   nabízelo farmarelevantní řešení.  Netřeba dodávat, že ne každý toto řešení  uvítal. Zda se  osvědčí, ukáže až čas.
                                                                                                                                                     -r-

Spolupracujeme

Jsme členy

Počet návštěvníků

0.png6.png1.png3.png7.png1.png5.png

Kalendář

Žádné události